WODA Z SOKIEM - NA CIEBIE WYROKIEM

Forum poświęcone kręgowi H2OZSOKIEM w grze Tales Of Magic


#1 2009-12-31 02:20:16

 Nolaan

Administrator

Punktów :   

Regulamin Kregu

Oto kilka słów o Naszym kręgu oraz warunki przystąpienia:

Witam

Mam przyjemność w imieniu naszego kręgu złożyć Ci propozycję przystąpienia do Naszego kręgu.

1. Skąd się wzięliśmy?
- Nasz krąg założyły 3 osoby - Ja - Nolaan, Oldex i Pajper - w połowie grudnia 2009 r. Odeszliśmy wszyscy z Legion of Chaos (TOP 10) - ponieważ poza nasza trójką mało kto cokolwiek tam robił.

2. Nie pytaj co Ty możesz zrobić dla kegu, ale co krąg zrobi dla ciebie :

a zrobi między innymi:

- będziesz w kręgu w którym zawsze panuje fajna atmosfera, możesz do każdego napisać, poradzić się - poruszyć jakiś temat na naszym forum (http://www.h2osok.pun.pl)
- codziennie masę złota i pktów doświadczenia z 24 walk i wypraw kręgu.
- W razie nieobecności - na prośbę - zaopiekujemy się twoim kontem. (wydawanie złota, po walkach kręgu, wysyłanie do szkoły)

3. Jak szybko awansujemy?

Zaczynając w połowie Grudnia byliśmy na ostatnim miejscu, Dziś jesteśmy już na 43. Oczywiście ciągle przesuwany sie do przodu i myślę ze w ciągu 1,2 miesięcy będziemy w TOP 20 i na pewno na tym nie poprzestaniemy.

4. Skąd ten optymizm ?? - WYMAGANIA jakie stawiamy kandydatom:

Zapraszamy tylko najlepszych:
-  konto premium obowiązkowe
-  poziom min 100 lvl - (na dzień dzisiejszy - z czasem zapewne biedzie rosło)
-  awans o min. 2lvl na tydzień
-  obowiązek utworzenia uprawnień dla starszych na wydawanie złota (będziemy z niego korzystać jedynie w wypadku gdy w ciągu 3,4 godzin od zakończenia walk kręgu osoba sama nie wyda zdobytych pieniędzy)
- posiadanie 2 ksiąg magii.

5. W miarę awansu możliwość dodatkowych wymogów

Możliwość wprowadzenia w późniejszym okresie obowiązku posiadania  broni za kamienie - będziemy te zmiany omawiać i uzgadniać z wszystkimi członkami na forum.)

5. Forum kręgu (http://www.h2osok.pun.pl)

Dajemy możliwość członkom kręgu na wyrażanie swoich opinii i pomysłów dotyczących strategii i dalszego rozwoju kręgu


Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania to chętnie na nie odpowiem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl